Pony klubík

Kam s dětmi ke koním? Na Pony Ranch! Pro děti ve věku do 10ti let jsme připravili PONY KLUBÍK. Během pobytu děti pomohou s přípravou poníka na ježdění (česání hřívy, čištění kopyt, hřebelcování), mohou pomoci se sedláním a užděním a dozvědět se o koních řadu zajímavostí. Na řadu přijde samozřejmě i ježdění :-) Klubík vede paní Jitka, která je povoláním učitelka.

Máme prodlouženou "letní" verzi a zkrácenou "zimní" verzi. Letní trvá 2 hodiny a probíhá ve větší skupině dětí, zimní verze trvá 1 hodinu a děti jsou na jednoho poníka dvě, mají ho tak téměř jen pro sebe.

Klubík probíhá pod dohledem našeho instruktora, za děti však odpovídají rodiče nebo jiný dospělý doprovod. Upozorňujeme, že koně (i poníci) jsou velká zvířata s vlastní hlavou a přestože je bezpečnost všech zúčastněných naším prioritním zájmem, nemůžeme vyloučit riziko úrazu nebo pádu z koně.
Klubík je určen pro první seznámení s koňmi a pobyt u nich, nikoliv k výuce samostatné jízdy nebo sportovní činnosti. Koně jsou vždy vedeni na vodítku nebo na lonži.
Cena: 150,- Kč / dítě; dospělý doprovod a děti neúčastnící se programu zdarma

AKTUÁLNÍ INFO: Pony klubík probíhá vždy v neděli odpoledne v zimní jednohodinové verzi. Aktuální volné termíny Vám rádi sdělíme telefonicky.
Po předchozí domluvě je možné si Pony klubík objednat i v jiný den za cenu 300,- Kč/h nezávisle na počtu dětí.

MÍSTO REZERVUJTE na tel. 739 402 918. Těšíme se na Vás!