Pony klubík

Kam s dětmi ke koním? Na Pony Ranch! Pro děti ve věku do 10ti let jsme připravili PONY KLUBÍK. Během cca hodinového pobytu děti pomohou s přípravou poníka na ježdění (česání hřívy, čištění kopyt, hřebelcování), mohou pomoci se sedláním a užděním a dozvědět se o koních řadu zajímavostí. Děti čeká samozřejmě i ježdění, a to v délce asi 15 minut. Klubík vede paní Jitka, která je povoláním učitelka a u řady našich zákazníků je velmi oblíbená :-)

Je možné domluvit se i na individuálním Pony klubíku pouze pro Vás v délce 30 minut, 1 hodina nebo i déle - dle Vašeho přání.

Klubík probíhá pod dohledem našeho instruktora, za děti však odpovídají rodiče nebo jiný dospělý doprovod. Upozorňujeme, že koně (i poníci) jsou velká zvířata s vlastní hlavou a přestože je bezpečnost všech zúčastněných naším prioritním zájmem, nemůžeme vyloučit riziko úrazu nebo pádu z koně.
Klubík je určen pro první seznámení s koňmi a pobyt u nich, nikoliv k výuce samostatné jízdy nebo sportovní činnosti. Koně jsou z důvodu bezpečnosti vždy vedeni na vodítku nebo na lonži.
Cena: jednorázově 150,- Kč / dítě; dospělý doprovod a děti neúčastnící se programu zdarma.
Individuální Pony klubík: půlhodinový 200,- Kč, hodinový 300,- Kč

AKTUÁLNÍ INFO: Pony klubík probíhá vždy v neděli, popř. dle domluvy. Aktuální volné termíny Vám rádi sdělíme telefonicky.

MÍSTO REZERVUJTE přímo u vedoucí klubíku na tel. 776 849 452. Těšíme se na Vás!

 


Kontakt

Monika Dýcková, DiS.

Prosečská 125
468 04 Jablonec nad Nisou 7 - Proseč nad Nisou


mob.: 739 402 918