Pony klubík

Kam s dětmi ke koním? Na Pony Ranch! Pro nejměnší děti a děti začátečníky jsme připravili PONY KLUBÍK. Během pobytu děti pomohou s přípravou poníka na ježdění (česání hřívy, čištění kopyt, hřebelcování), mohou pomoci se sedláním a užděním a seznámit se tak s koňmi i jinak, než jen ze sedla. Po zdárné přípravě poníka děti jezdí.

Klubík probíhá pod dohledem našeho instruktora, za děti však odpovídají rodiče nebo jiný dospělý doprovod. Upozorňujeme, že koně (i poníci) jsou velká zvířata s vlastní hlavou a přestože je bezpečnost všech zúčastněných naším prioritním zájmem, nemůžeme vyloučit riziko úrazu nebo pádu z koně. Doporučujeme mít pro dítě uzavřené úrazové pojištění.
Klubík je určen pro první seznámení s koňmi a pobyt u nich, cílem není výuka sportovní činnosti. Koně jsou u začátečníků z důvodu bezpečnosti vždy vedeni na vodítku nebo na lonži.

Termín: na objednání

Cena Pony klubíku je stejná, jako u vyjížděk, tedy 200 Kč/půlhodina/kůň nebo 350 Kč/hodina/kůň. Pokud program absolvuje více dětí najednou s jedním koněm, cena se mezi ně dělí.
Dospělý doprovod a děti neúčastnící se programu nic neplatí.

MÍSTO REZERVUJTE na tel. 739 402 918. Těšíme se na Vás!

 


Kontakt

Monika Dýcková, DiS.

Prosečská 125
468 04 Jablonec nad Nisou 7 - Proseč nad Nisou


mob.: 739 402 918