Pony klubík

Kam s dětmi ke koním? Na Pony Ranch! Pro nejměnší děti a děti začátečníky jsme připravili PONY KLUBÍK. Během pobytu děti pomohou s přípravou poníka na ježdění (česání hřívy, čištění kopyt, hřebelcování), mohou pomoci se sedláním a užděním a seznámit se tak s koňmi i jinak, než jen ze sedla. Po zdárné přípravě poníka děti jezdí. Klubík vede paní Jitka, která je povoláním učitelka a u našich zákazníků je velmi oblíbená :-)

Klubík probíhá pod dohledem našeho instruktora, za děti však odpovídají rodiče nebo jiný dospělý doprovod. Upozorňujeme, že koně (i poníci) jsou velká zvířata s vlastní hlavou a přestože je bezpečnost všech zúčastněných naším prioritním zájmem, nemůžeme vyloučit riziko úrazu nebo pádu z koně. Doporučujeme mít pro dítě uzavřené úrazové pojištění.
Klubík je určen pro první seznámení s koňmi a pobyt u nich, cílem není výuka sportovní činnosti. Koně jsou u začátečníků z důvodu bezpečnosti vždy vedeni na vodítku nebo na lonži.

Termín: Pony klubík probíhá vždy v neděli, popř. dle domluvy. Aktuální volné termíny Vám rádi sdělíme telefonicky.

Cena Pony klubíku je stejná, jako u vyjížděk, tedy 200 Kč/půlhodina/kůň nebo 300 Kč/hodina/kůň. Pokud program absolvuje více dětí najednou, cena se mezi ně dělí (např. dvě děti na jednoho poníka na hodinu budou platit každé 150 Kč).
Dospělý doprovod a děti neúčastnící se programu nic neplatí.

MÍSTO REZERVUJTE přímo u vedoucí klubíku na tel. 776 849 452, popř. na tel. 739 402 918. Těšíme se na Vás!

 


Kontakt

Monika Dýcková, DiS.

Prosečská 125
468 04 Jablonec nad Nisou 7 - Proseč nad Nisou


mob.: 739 402 918