ustájení

Nabízíme pastevní ustájení pro poníky a malé koně na krásných členitých pastvinách s nonstop přístupem k vodě z pramene nebo potůčku, k dispozici mají koně také přístřešek nebo malou stáj se 4mi boxy. Terén je vhodný i k odchovu hříbat. V okolí stáje je krásné prostředí pro vyjížďky (Mojžíšův pramen, rozhledna Císařský kámen, Prosečský hřeben...). K dispozici je travnatá jízdárna, uzamykatelná sedlovna/maringotka.

V ceně ustájení je kydání stájí a pastvin, pastva, kvalitní seno, voda, minerální liz, kontrola koně minimálně 1x denně a podávání jádra 1x denně; v případě nepříznivého počasí dekování, ve dnech zvýšené aktivity hmyzu nandavání a sundavání masky a aplikace repelentu. Veškeré služby veterináře, odčervení, úpravy kopyt a jádro vč. výživových doplňků si majitelé zajištují a hradí sami, není-li domluveno jinak. 

Férovost a spolehlivost z naší strany je samozřejmostí. O všechny koně je svědomitě postaráno a manipulují s nimi pouze majitelem pověřené osoby. Dbáme na udržení optimální váhy každého koně. Dodržujeme přísný antiparazitární režim: téměř denně sbíráme trus ze všech pastvin (= prevence začervení) a pravidelně necháváme koním dělat koprologické rozbory, na jejichž základě odčervujeme.

Stáj pravidelně navštěvuje veterinář, kovář, konský chiropraktik/fyzioterapeut a konský zubař. Možnost tréninků s kvalifikovanými instruktory jezdectví.

V případě zájmu poskytneme Vašemu koni servis "all inclusive": pohlídáme termíny vakcince, zajistíme vhodné krmné doplnky, včas objednáme kováře na strouhání kopyt, koně odčervíme na základě koprologického vyšetření trusu apod. Vy se tak nemusíte o nic starat a můžete klidně třeba odjet na dovolenou ;-)

Zajímáme se o metody přirozené komunikace s koněm (natural horsemanship) a preferujeme přiježdování koní v souladu s principy klasické drezury, můžeme Vám proto poradit s výchovou Vašeho koně nebo se základním jezdeckým výcvikem.

 


Fotogalerie: ustájení

/album/fotogalerie-ustajeni/dscn1940-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/dscn1973-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/dscn1974-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/dscn1981-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/dscn2122-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/dscn2331-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/dscn2453-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/p1060180-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/p1080878-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/p1090646-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/p1100152-jpg/

—————

/album/fotogalerie-ustajeni/p1100155-jpg/

—————

—————


Kontakt

Monika Dýcková, DiS.

Prosečská 125
468 04 Jablonec nad Nisou 7 - Proseč nad Nisou


mob.: 739 402 918